Uwaga! Hosting Webplus konczy dzialalnosc z dniem 31.07.2019r. Wiecej informacji tutaj.

Forum ˇ Strona głównaKwiecień 10 2020 13:09:00
Nawigacja
Nawigacja stroną
  Strona główna
  Forum

 
Reklama

Baner klanu

 
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 103
Najnowszy Użytkownik: ~ysomiwyqe
 
Zobacz Temat
Sarracens Warband Clan | Rekrutacja | Opis Rang
Autor Rangi i opisy
!CarpeDiem
Super Administrator

Ostrzeżeń:1
Dodane dnia 22-03-2013 16:39
Commander [Cmdr_] - dowódca, lider, imperator, władca, pan, król, sułtan. Tylko jego się słuchacie podczas meczów, z pomocą rady rządzi klanem.

Knight [Knt_] - Powinien to być bardzo dobry i aktywny gracz, taki którego każdy zna i szanuje. Rangę tą można otrzymać dopiero, gdy będzie się w klanie ponad 4 miesiące. Rada musi również zdecydować jednogłośnie, że dany gracz zasługuje na to wyróżnienie.

Veteran [Vet_] - Gracz, który jest w klanie ponad 3 miesiące. Nie musi wyróżniać się aktywnością, ale powinien być obecny na większości treningów i meczy. Musi prezentować przynajmniej dobry poziom skilla.

Warrior [War_] - W miarę aktywny i prezentujący przynajmniej przeciętne umiejętności gry. W klanie powinien być ponad 2 miesiące.

Militia [Mil_] - Człowiek, który pomyślnie zdał wszystkie testy i sprawdziany podczas 5 tygodniowej rekrutacji. Aktywny, nie musi prezentować wysokiego poziomu skilla, ale powinien mieć ambicje i zdolności, które pozwolą mu w przyszłości być lepszym.

Recruit [Rct_] - Rekrutem jest się przez 4 tygodnie. Podczas tego okresu, gracz powinien być obecny na możliwie wszystkich meczach i treningach oraz aktywnie uczestniczyć w życiu klanu. Konieczna jest również poprawa umiejętności gry.

Peasant [Pst_] - Ranga dla osób, które pragną dołączyć do klanu, lecz nie znają ich radni bądź bardziej wpływowi członkowie klanu.Taki okres trwa tydzień. Rekruci którzy przestaną być aktywni są również przenoszeni do rangi Pst.

Citizen [Ctz_] - Osoby które przeszły okres próbny i testy ale po pewnym czasie przestały być aktywne otrzymują tą rangę


Jestem najlepszy i chuj wam do tego.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Bezpieczeństwo przede wszystkim!
Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy!
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
 

35805 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01 || eXtreme fusion by eXtreme Crew © 2003-2005
Theme Space by PHPTool.de
Based on Theme Chromium by PHPFusion.org